8 tipov pre lepší život

1. Pite

Naše telá sú až do 70% vody! Byť dehydrovaný môže zap úrovne energie, spomaliť váš metabolizmus, a budete sa cítiť hlad. Odporúčam uchopiť 32 oz fľašu s vodou. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť ho dvakrát denne a môžete ísť dobre. Tiež piť dva šálky zeleného čaju denne zostať hydratované a dostať sa do tých veľkých antioxidantov nájdených v zelenom čaji.
2. Jedzte Empowered

Mnohí z nás myslia na jedlo negatívne. Prepnite prepínač na miesto s pozitívnou energiou a posilnením a viete, že máte kontrolu, nie jedlo. Nie je to „nemôžem jesť dezert“. Je to: „Môžem jesť čučoriedky!“
3. Žiť Vedome

Prostredie, ktoré nás obklopuje, môže ovplyvniť naše duševné aj fyzické zdravie. Nemôžeme vždy kontrolovať naše životné prostredie, ale môžeme robiť malé veci, ako napríklad vytvoriť zónu bez rušenia (a bez stresu!) V našej kancelárii alebo doma. Premýšľajte o jednej oblasti vo svojom živote, ktorú môžete zrušiť.
4. Láska viac

Strata hmotnosti zvyšuje vaše libido a sex vám môže pomôcť schudnúť. Oxytocín, hormón, ktorý pôsobí ako antioxidant, sa uvoľňuje počas pohlavného styku, mazná sa so svojím domácim miláčikom alebo sa drží za ruky.
5. Vychovávajte sa

Dajte si kyslíkovú masku na seba skôr, ako pomôžete ostatným. Tak často zabúdame na čas, aby sme sa starali o seba. Čas, ktorý strávite starostlivosťou o seba fyzicky, môže žiť obrovské duševné a fyzické odmeny.
6. Hlboký režim spánku

Keď dobre spíme, sme energickejší, robíme zdravšie voľby potravín a je menej pravdepodobné, že sa staneme obéznymi. Chcem, aby ste dnes začali cvičiť dobrú spavú hygienu! Vaša domáca úloha pre dnešok: dajte si pred spaním a snažte sa ho držať.
7. Menej stresu

Všetci zažívame viac stresu, než by sme mali. Stres zvyšuje hladinu hormónu kortizolu v našom tele, čo zase robí naše telá túžia po sacharidoch, najmä sacharidov s vysokým obsahom cukru, a ukladať tuk okolo bránice. Existujú veci, ktoré môžete urobiť práve teraz, aby sa váš stres na zárez. Vyskúšajte osemnásobný dych – vdýchnite pre počet osem a pre počet osem. Vyskúšajte to len 4 minúty denne a budete spať a cítiť sa lepšie.
8. Často sa potenie

Keď cvičíte, uvoľníte endorfíny, vďaka ktorým sa cítite dobre a motivujete vás k jedlu. Nastaviť realistický cieľ, môžete byť super konzistentné.