Moderné bývanie: aké sú aktuálne trendy

Trendy bývania sa menia. Nie je to len estetika, ktorá sa mení. Dôležitým atribútom moderného bývania sú aj materiály a doplnky, ktoré vo výraznej miere ovplyvňujú kvalitu bývania. Aké sú aktuálne trendy moderného bývania.

Dotykové ovládače

Dotykové ovládače majú v domácnosti rôznorodé uplatnenie. Dotykové ovládače môžu byť od jednoduchých stenových vypínačov až po programovateľný riadiaci systém, ktorý môže dodať ovládanie svietidlám.

Výhody dotykových ovládačov pre osvetlenie

  • Flexibilita osvetlenia v každej miestnosti
  • Úspora energií

Ovládacie prvky zvyšujú flexibilitu pri používaní osvetlenia v každej miestnosti; napríklad stmievanie na nižšiu úroveň, keď sa aktivita v miestnosti zmení. Schopnosť znižovať úroveň osvetlenia v ktorejkoľvek miestnosti vám umožňuje ušetriť energiu a peniaze.

Dotykové ovládače Livolo

Kamenný koberec dodá štýl

Kamenný koberec je moderný spôsob osvieženia domova. Kamenný koberec pridá vizuálny zážitok vášmu chodníku, prístupovej ceste. Pre eleganciu a rustikálny vzhľad by ste mali zvážiť použitie kamenných kobercov vo vašej domácnosti alebo kancelárii.

Podlahy z kamenného koberca majú rôzne možnosti, vrátane tmavých aj svetlých kameňov, čo vám umožní prispôsobiť podlahu zvyšku vášho domu.

Kamenný koberec je perfektnou voľbou pre vašu domácnosť alebo firmu. Je vysoko odolný, to znamená, že vydrží dlho a zachová si svoju krásu. 

Postele z bukového dreva

Buková posteľ je pohodlná a praktická posteľ s moderným dizajnom, ideálna pre milovníkov krásy prírodného dreva. Buková posteľ je vyrobená z masívneho dreva. Konštrukčné prvky nábytku sú hrubé a odolné, čo je zárukou solídnosti a vysokej kvality. Moderná technológia spájania dreva zaručuje vysokú životnosť, zabraňuje deformáciám a dodáva nábytku zaujímavý dizajn, ktorý podčiarkuje prirodzené výhody. Bukové postele je možné prispôsobiť dizajnu interiéru ekologickou povrchovou úpravou.

Konštrukcia postele je veľmi pevná a krásna vo svojej jednoduchosti. Pevné nohy a dobre profilované čelo postele zaisťujú vysoký komfort relaxu. Kvalita masívu a hrúbka prvkov zaručujú, že nám posteľ bude slúžiť roky.

Manželská posteľ z bukového dreva