Ako si vybrať nové náradie

Ak ste domáci majster alebo profesionál, určite potrebujete pre svoju prácu rôzne náradie. Máte však pre svoju prácu to najlepšie? Ak si chcete pre svoj nový projekt kúpiť nové náradie, ktoré je pre vás to najlepšie?

Skrutkovače

Sada skrutkovačov šetrí priestor. Vyberte si kvalitnú súpravu skrutkovačov, ktorá „dobre padne do ruky“ a so skrutkovačmi sa pracuje jednoducho.

sada skrutkovačov Festa

Kladivo

Jedným z najzákladnejších nástrojov, ktoré nájdete u vás doma, je kladivo. Je to tiež jedno z najviac prístupných a funkčných zariadení. Môžete montovať nábytok, a robiť rôzne opravy. Ak potrebujete dobrého pomocníka pre váš ďalší projekt, vyberte si dobré kladivo.

Dielenský vozík

Sada nástrojov je pre vás nevyhnutnou súčasťou práce kutilov aj profesionálov. Dielenské vozíky sú vybavené kompletným vybavením, alebo si jednotlivé komponenty môžete kúpiť a vyskladať si nasadzovacie kufre. Dielenské vozíky sú dostupné v rôznych veľkostiach a svoje náradie pre domácich majstrov môžete zobrať kamkoľvek.

Dielenský vozík

Ručné píly

Ak pracujete s drevom, kovom, sadrokartónom… potrebujete ostrú a robustnú ručnú pílku. Ručná pílka je všestranný nástroj. Vyberte si kvalitnú pílu s dobrým dizajnom, aby sa vám pracovalo jednoduchšie a píla nespôsobovala bolesť v rukách.

Akumulátorová vŕtačka

Veľa ľudí považovalo akumulátorovú vŕtačku za menej výkonnú ako elektrická vŕtačka. Moderné vŕtačky ponúkajú rovnaký výkon ako elektrické a zároveň sú oveľa lepšie pre rôzne kutilské práce.

Odporúčame vám vybrať si akumulátorové náradie Millwaukee, ktoré ponúka overenú kvalitu a výkon