Kedy je prebíjanie odpadov najlacnejšie?

Cena krtkovania a prebíjania odpadu kanalizácie sa môže líšiť. Všetko závisí či už od typu upchatia, použitej techniky či času, koľko s opravou krktovači strávia. Povedať cenu zákazníkovy dopredu iba na základe telefónátu – koľko stojí vyčistenie upchatého drezu, sa viac menej nedá. Upchávky v potrubí môžu byť rozmanité a v rôznych dĺžkach a zákutiach kanalizácie. Až po analýze alebo prípadenej kontrole odpadu kamerou sa dá cena za profesionálne čistenie a prebíjanie odpadov stanoviť. Vyberte si prebíjanie odpadu Košice alebo prebíjanie odpadu Prešov.

Najčastejšie príčiny upchávania potrubí.

Kritické miesta v domácnosti, kde sa môže potrubie upchať je kuchyňa a kúpeľňa. V kuchyni sa jedná predovšetkých o drez a častým signálom upchatia je aj nevypúšťajúca umývačka riadu. Cez kuchynský drez odtekajú do odpadu aj zbytky jedál, rôzne tuky a pod. Tie sa časom v potrubí hromadia a spôsobujú upchávky a zlý odtok. V kúpeľni sa to najčastejšie prejavuje neodtekajúcim umývadlom, vaňou alebo sprchový kútom. Upchaté WC – záchod je kapitola sama o sebe. Ak prestane vypýšťať pračka do odpadu, môže byť pokazená a treba ju opraviť, alebo je tiež problém s upchávkami pračkového odpadu. Vlasy, veľa toaletného papiera, rôzne nečistoty – tak isto ako v kuchyni, sa môžu časom v potrubí nahromadiť a znemožniť plný odtok.

Cena za prebíjanie odpadov nielen na východe SR

Domáce krtkovanie nikam nevedie – dobre zanesenú kanalizáciu sa drátom alebo „zvonom“ ešte nikomu nepodarilo vyčistiť. Zavolať si domáceho kutila s lacným elektrickým krtkom zo supermarketu nie je dobrý nápad. Títo tzv. krtkovači nedisponujú profesionálnou technikou – iba tá dokáže vyčistiť upchaté potrubie na 100%. Často je nutné skontrolovať potrubie inšpekčnou kamerou, ktorou disponujú iba profesionálne firmy na prebíjanie a čistenie odpadov. Ak chcete aby prebíjanie odpadov bolo čo najlacnejšie, treba ju od začiatku zveriť profesionálom. Iba tak dosiahnete, že za jednu službu nebude platiť viackrát – ale iba raz. Ešte významnú úlohu koľko stojí krtkovanie zohráva aj webová stránka. Ak je webstránka vytvorená kvalitne – t.j. s dobrou SEO optimalizáciou, zobrazuje sa na popredných miestach a v tom prípade nemusí firma platiť za reklamu, ktorá u profesionálneho čistenia upchatých odpadov veľmi nákladná a firma nemusí pretaviť tieto náklady do svojich služieb.

Suma sumárum – najlacnejšie prebíjanie odpadov  je iba vtedy ak je spravené precízne a s profesionálnou technikou.

K správnej údržbe kanalizačných sietí je nevyhnutné ich pravidelne čistiť čo je zároveň prevenciou pred vznikom a výskytom havárií na kanalizačnom systéme. Vysokotlakové čistenie pomáha udržiavať vašu kanalizáciu v dobrej kondícii a zároveň predlžuje jej životnosť. Čistenie tlakom vody, ktoré je najpoužívanejším spôsobom čistenia kanalizácie je možné si našou firmou objednať ako preventívne čistenia, a samozrejme ho zabezpečujeme aj  v rámci nepretržitej havarijnej služby.

Profesionálna technika na prebíjanie odpadov prečistí:

kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, umývadlá, WC, pisoáre, guličky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, domové prípojky kanalizácie, bytové stupačky, prečkové sifóny, dažďové zvody, odtokové prípojky, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia a iné.