Krásne rolety

Žalúzie sú skvelé, pretože sú tak flexibilné
1. VÝBER

Skvelá vec so žalúziami je, že existuje taká skvelá voľba. Existuje mnoho rôznych typov žalúzií a všetky sú prispôsobiteľné. Toto sú tie, ktoré v súčasnosti dodávame:

    Rímske rolety môžu byť vyrobené v takmer akejkoľvek tkanine, čo z nich robí veľmi prispôsobiteľné voľby.
    Vertikálne rolety prichádzajú v mnohých rôznych farbách, vďaka čomu sú vhodné pre tradičný alebo moderný domov.
    Rolety sú vyrobené z ľahšej tkaniny ako rímske, ale opäť sú veľmi prispôsobiteľné, prichádzajú vo tkanine voile, čiernych výplní, hladkých tkanín, alebo dokonca majú svoj vlastný dizajn vytlačený na tkanine!
    Žalúzie sú najbližšou voľbou pre okenice, čo im dáva veľmi hladký, čistý povrch. Benátčania prichádzajú v širokej škále farieb a môžu sa líšiť od hliníka po drevo.
    Rolety „Perfect Fit“ sú buď rolety alebo žalúzie, ktoré dokonale zapadajú do rámu okna alebo dverí.

 

Nezabudnite, že žalúzie môžu byť kombinované so závesmi, aby ste dosiahli tento nádherný vzhľad!

[Nezabudnite, že žalúzie je možné kombinovať so závesmi, aby ste dosiahli tento nádherný vzhľad!]

2. KVALITA

Je dôležité kúpiť si žalúzie prostredníctvom dôveryhodného dodávateľa. Všetky žalúzie, ktoré dodávame, okrem našich roman roliet, sú objednané prostredníctvom našich dodávateľov. Sme veľmi šťastní, že spolupracujeme s veľkými dodávateľmi a montérmi, ktorí zabezpečia, aby sa pracovné miesta vykonávali vo výbornom čase a veľmi profesionálne.

Ako som už spomenul, nepoužívame dodávateľa pre naše rímske žalúzie, to znamená, že naše rímske rolety sú ručne vyrábané mojou mamou, Pauline, ktorá má viac ako 25-ročné skúsenosti. To znamená, že nielenže si môžete byť istí, že budú vysokej kvality, ale budú tiež na mieru!

3. BEZPEČNOSŤ DETÍ

Ako roky odišli, žalúzie prešli mnohými bezpečnostnými testami, teraz je právnou požiadavkou, aby boli žalúzie prispôsobené deťom. Pri kúpe žalúzií je veľmi dôležité, aby ste ich získali od dôveryhodného dodávateľa, ktorý dodržiava tieto predpisy.

Ako dodávateľ musíme zabezpečiť, aby boli odstránené všetky potenciálne riziká týkajúce sa šnúr a reťazí.

Váš domov by mal byť miestom, kde môžete nechať svoje deti preskúmať a vedieť, že budú úplne bezpečné.