Tempo Kondela KOLESO ŠŤASTIA a zľavové kódy

Ako sa hlása zo strany Tempo Kondela: “Vyskúšajte svoje šťastie, a vytočte si svoju výhru”. Jedná sa o skvelý spôsob, ako si “vytočiť” zľavu až 30€. Viete, ako môžete ušetriť s kolesom šťastia v eshope TempoNábytok.sk?

Vedeli ste, že Tempo Kondela ponúka nábytok už od roku 1992? Aj vďaka tomu je ich sortiment naozaj bohatý a obchod je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený. Mnohé ich sedačky patria medzi tie najlepšie sedacie súpravy, ktoré kúpite pohodlne online s doručením až k vám domov.

Ako funguje Koleso šťastia?

Jedná sa o doslova koleso plné výhier. Nájdete ho na stránkach eshopu TempoNábytok. Stačí si zatočiť na pár klikov a tešiť sa z výhry. Na stránkach je potrebné zadať svoju emailovú adresu. Jeden zákazník môže získať jednu takúto zľavu alebo výhodu. 

Nezúfajte, ak vám zľava nestačí. Poradíme vám, ako môžete ušetriť ešte viac. 

Zľavové kódy na TempoNábytok

V eshope môžete ušetriť vďaka viacerým akciám. Môžete využiť dopravu zadarmo. Stačí nakúpiť viac položiek alebo si spraviť väčší nákup a za dopravu nezaplatíte ani euro. Môžete získať aj okamžitú zľavu uplatnením zľavových kódov na Tempo Kondela. Nezúfajte, vieme kde nájdete všetky aktuálne akcie, zľavové kódy, kupóny a zľavy do eshopov. 

Stačí pozrieť zľavové kupóny tempo kondela na stránkach KuponyZdarma.sk, kde sú tisíce zliav do najlepších slovenských eshopov. Každá zľava je ihneď platná. Ušetriť môžete aj stovky eur a to pri každom nákupe.