Ako objednať služby od upratovacej firmy?

Hoci upratovacie služby využíva málo kto, u firiem je to takmer vždy samozrejmosť. Upratovacie služby využíva takmer každá inštitúcia a firma v Bratislave a okolí.

Ak zvažujete vyuižiť ich služby aj vy, zamyslite sa nad tým, ako vaša firma funguje, koľko a aké priestory najviac využívate. Podľa toho si viete naplánovať časový harmonogram upratovania, rozsah a frekvenciu.

Predstavte si, že vlastníte firmu, ktorá má 4 menšie kancelárie, 2 sociálne zariadenia a väčší sklad. Harmonogram upratovacích prác môže vyzerať nasledujúco:

Upratovanie kancelárií môže obsahovať: umývanie a utieranie prachu na stoloch, skrinkách, parapetách, oknách a žalúziách. Ďalej pravidelné vynášanie smetných košov, výsavanie a tepovanie kobercov, sedačiek, kancelárskych stoličiek a leštenie nábytku.

Upratovanie sociálnych zariadení okrem umývania podlahy, skriniek a poličiek by malo obsahovať: vyprázdňovanie košov, umytie a dezinfekciu umývadla, wc, pisoára a zrkadla, pravidelné doplnenie hygienických a dezinfekčných potrieb.

Upratovanie výrobných hál a skladov môže zahŕňať: umývanie výrobných liniek, čistenie strojov, prístrojov, zariadení a odpadu. Ďalej odprášnenie okien, parapiet a strojov, strojové čistenie všetkých typov povrchov a podláh.

Tento príklad hovorí o tom, ako si upratovanie naplánovať. Začnite teda najprv poznaním vašej firmy, potom určite čo všetko chcete upratať, ako často a v ktorom čase.

Oslovte overenú upratovaciu službu v Bratislave, aby vám urobila zdarma obhliadku priestorov, dohodla s vašich vedúcim pracovníkom detaily upratovacích služieb a následne vyhotovila cenovú ponuku.

Odmenou okrem čistého pracoviska budú znížené prevádzkové náklady, garancia bezúhonného personálu, zabezpečenie čistiacich prostriedkov, techniky a pravidelné zásobovanie hygienickým materiálom.

Spolupracujte preto len s profesionálmi, pretože iba tak získate kompletný upratovací servis, ktorý vám uľahčí prácu a život bude zas o niečo krajší. Jednou z popredných firiem, ktorá vám zabezpečí kompletný servis je upratovacia firma skcleaning.