Výhody elektronických cigariet

Elektronické cigarety sú obľúbenou voľbou aj pre tých, čo sa dlhé roky nemohli odnaučiť fajčiť klasické cigarety. Elektronické cigarety pomáhajú pri odvykaní od fajčenia. Ale ich obľuba rastie aj pre iné dôvody.

Elektronické cigarety zahrievajú nikotín (extrahovaný z tabaku), arómy a iné zložky, aby vytvorili aerosól, ktorý vdychujete. Bežné tabakové cigarety obsahujú 7000 chemikálií, z ktorých mnohé sú toxické. Elektronické cigarety vás vystavia menej toxickým chemikáliám ako tradičné cigarety.

Rýchlo si obľúbite rôzne príchute elektronických cigariet, ktoré sú dostupné Elektronické cigarety si môžete kúpiť v množstve obľúbených príchutí.

Vappe.sk je najlepší obchod s elektronickými cigarety. Objavte aj vy svoju obľúbenú príchuť.

Fajčenie elektronických cigariet alebo tiež vapping je menej škodlivé ako fajčenie. Elektronické cigarety sú tiež lacnejšie. A náplne sú dostupné v obľúbených príchutiach – objavte lákavé chute Blueberry, Cherry Cola alebo Energy.

Vappe.sk ponúka tiež cenovo výhodne multipacky e-cigariet v rôznych príchutiach. Multipacky sú ešte výhodnejšie. Výhodou nákupu elektronických cigariet od Vappe.sk je skladová dostupnosť. Všetok tovar je po objednaní obratom odosielaný na vašu adresu. Jednorazová elektronická cigareta nebola nikdy dostupnejšia!

Ako funguje elektronická cigareta

Väčšina elektronických cigariet sa skladá z nasledujúcich častí:

  • Náustok : Toto je náplň pripevnená ku koncu tuby. Vo vnútri je malý plastový pohárik obsahujúci absorpčný materiál namočený v tekutom roztoku.
  • Rozprašovač : Zahrieva kvapalinu, čo spôsobuje jej vyparovanie, takže ju človek môže vdýchnuť.
  • Batéria : Táto napája vykurovacie teleso.
  • Senzor : Toto aktivuje ohrievač, keď používateľ nasáva zariadenie.
  • Roztok : E-liquid alebo e-džús obsahuje kombináciu nikotínu, bázy, ktorou je zvyčajne propylénglykol, a arómy.