Drevené mandaly pre moderný dizajn

Drevené mandaly na stenu nie je len príležitosťou na osvieženie dizajnu dlho neprerobenej miestnosti. Toto je jedinečný spôsob, ako zmeniť náladu v dome!

Nie je potrebné radikálne meniť dizajn – stačí pridať malé akcenty: vankúše, maľby alebo kvety. Zavesením mandaly na stenu urobíte miestnosť naozaj zaujímavou, plnú tajomstva, originálnu a dokonalú!

Čo je to mandala

Drevená mandala je obrázok so skrytým významom. Symbolizuje svet bohov a reprodukuje model vesmíru. Tvar mandaly pripomína lotosový kvet. Sú tam dva kruhy s vpísaným štvorcom. Vonkajší kruh predstavuje vesmír a vnútorný – posmrtný život, vyššiu silu. Štvorec vo vnútri opakuje štyri svetové strany.

Mandala môže byť dvojrozmerná, zdobená rôznymi vzormi. Každý obrázok je symetrický. Je to talizman domu, ktorý nasáva pozitívnu energiu ľudí. Zložitá geometrická štruktúra mandaly otvára podvedomie, upokojuje a pomáha nájsť harmóniu v živote. Mandala pomáha pochopiť vaše túžby a posunúť sa k vášmu snu.

Existuje niekoľko druhov mandál, ktoré sa líšia tvarom a účelom. Niektoré slúžia na prilákanie lásky a šťastia, iné na zdravie či peniaze. Pri pohľade na mandalu je jasne vidieť, ako sa chaos mení na harmóniu.

Naši predkovia pochopili hlboký význam mandaly. Niet divu, že boli vyobrazení na budovách starovekého Babylonu a Egypta.

Drevené mandaly sú štýlovým doplnkom na stenu

Mandaly sú jedinečná dekorácia! Dá sa zavesiť do spálne, obývačky, kuchyne či chodby. Obraz dobre zapadne do interiéru pracoviska. Je posvätný, preto je často zobrazovaný na stenách a podlahách chrámov.

Na výrobu mandaly na stenu je použitá HDF doska. Prechádza niekoľkými fázami výroby: laserové spracovanie, brúsenie, lakovanie a lakovanie. Výsledkom je, že mandala má jasné línie a vzory a sýtu farbu.

Mandala môže byť rôznych veľkostí a tvarov, takže sa dá pripevniť na stenu akejkoľvek veľkosti. 3 mm hrubá HDF platňa vytvára 3D obrazový efekt, vďaka čomu je mandala originálnym doplnkom do interiéru v modernom štýle.

HDF doska je oveľa ľahšia ako masívne drevo, takže obraz možno zavesiť na stenu pomocou malého klinca alebo aj obojstrannej lepiacej pásky. Je natretý ekologickou farbou, takže môže zdobiť každú miestnosť v dome a množstvo odtieňov a farieb vám umožňuje vybrať si panel pre konkrétny dizajn. Mandala, maľovaná v zdržanlivých farbách, doplní interiér a svetlé odtiene z nej urobia ústredný objekt interiéru!