Profesionálne čistenie upchatých potrubí

Pravdepodobne každý mal problémy s vypúšťaním vody z kuchynského či kúpeľňového vodovodu a nepríjemným zápachom odpadových vôd v dome. V praxi je najčastejšou situáciou upchatie odpadov v potrubiach v kuchyni, keďže tie nesú najväčšiu záťaž.

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme udržiavať kuchynský drez či umývačku riadu čisté, ich odtoky sa časom upchávajú. Uľahčujú to predovšetkým zvyšky tuku a jedla, čiastočky kávy a sypaného čaju a iné nečistoty, ktoré padajú do sifónu. Tento jav má kumulatívny účinok, postupne sa zväčšuje objem a lepí sa na vnútorné steny potrubia. V dôsledku toho to vedie k úplnému upchatiu drenáže, stagnácii vody a vzniku nepríjemného kyslého zápachu.

Ďalším kritickým miestom, kde sa potrubia upchávajú, je kúpeľňa a najčastejším dôvodom je vypadávanie vlasov, najmä dlhých. Upchávanie kanalizačného potrubia vedie k upchávaniu záchodovej misy, ktorá sa vyznačuje bublaním vody v nej. Všetky tieto situácie naznačujú, že je čas urýchlene vyčistiť a prepchať odtokové potrubia.

Naliehavé čistenie upchatých potrubí

Mnohí veria, že problém možno vyriešiť sami, ale nie je to taká jednoduchá záležitosť. Povrchové odstránenie domového odpadu z odtoku, napríklad horúcou vodou alebo chemickými prostriedkami, má krátkodobý efekt. Bude to fungovať len ako núdzové riešenie, ale voda môže naďalej stúpať a stagnovať.

Skúsenejší majitelia môžu sifón rozobrať a vyčistiť, voda potečie, no neskôr sa potrubie aj tak nevráti do pôvodného stavu a problém sa môže opakovať. Zatuchnutý tuk a nečistoty, ktoré prenikli do hĺbky, sa dajú vyčistiť len s použitím profesionálnych technológií, preto je lepšie zveriť takúto zodpovednú úlohu odborníkom krtkovačom.

Naša spoločnosť ponúka profesionálne, kvalitné a rýchle čistenie kanalizácie a kanalizácie za výhodné ceny v Trenčíne,  Krtkovanie v Piešťanoch, Dubnici, Ilave, Novákoch a ďalších mestách.

Buďte si istí, že zvládneme aj to najťažšie upchatie potrubia. Priechodnosť kanalizačného potrubia vieme skontrolovať kamerou a vyčistiť všetko presne tam, kde má byť. Naše skúsenosti a využitie profesionálnych technológií už odomkli upchaté drezy tisícok zákazníkov!

Ponúkame čistenie drezov špirálovým mopom, odstraňovanie kuchynských potrubí od odpadu pomocou vysokotlakového zariadenia, frézovanie pevných usadenín, čistenie žľabov a zvodov, opravy prasklín a iných mechanických poškodení kanalizačného potrubia.

Riešime tiež upchatie odtoku vo WC v Piešťanoch, alebo pisoáru, odstraňujeme stagnáciu vody v kúpeľni a sprchovom kúte, riešime problém s odtokom v práčke a umývačke riadu, šírením kyslého zápachu v miestnosti, obmedzujeme vlhkosť stien v miestnosti.

Požiadajte o odbornú pomoc! Naši špecialisti garantujú havarijné riešenie akejkoľvek havarijnej situácie kvalitne a za priaznivú cenu!