TEPOVANIE

Hĺbkové čistenie čalúneného nábytku netreba podceňovať. Aj keď nečistoty voľným okom nevidíte, neznamená to, že tam v skutočnosti nie sú. Napríklad sedačka, ktorá patrí medzi najpoužívanejší kúsok v domácnosti, bude určite potrebovať hĺbkové čistenie. Nesadajú si na ňu iba domáci, ale aj návšteva. Neraz sa vám určite stalo, že ste na ňu niečo vyliali, prípadne vysypali. Ale tým, že ste sedačku predrhli mokrou handrou, ste problém ani zďaleka nevyriešili. Práve naopak. Nečistotu ste týmto spôsobom iba zatlačili pod povrch. V horšom prípade pri takomto drhnutí môžete zničiť povrch vášho nábytku. To potom len ťažko napravíte. Vhodným riešením je tepovanie, ktoré bez poškodenia a spoľahlivo odstráni všetky nečistoty.

Zdravotné benefity

Pred tepovaním by ste nemali zatvárať oči. Samozrejme nemusíte tepovať každý deň, ale rozhodne by vo vašom rodinnom upratovacom harmonograme malo mať miesto. Ak nemáte žiadne zdravotné ťažkosti ani domáce zvieratko, tepovať vám postačí raz ročne. Na prach, roztoče a nečistoty by si mali dávať pozor najmä astmatici a alergici. Ak medzi nich patríte, alebo žijete s nimi v jednej domácnosti, tepovať je vhodné aj dvakrát za rok. Alergikom a astmatikom sa v čistom prostredí bude zaručene lepšie dýchať. Máte doma domáceho miláčika? V tom prípade tepovať raz ročne nestačí, ideál je raz za pol roka.

Prečo práve FamilyClean?

Kvalita je pre nás prvoradá

Tepovaním do hĺbky 10 cm odstránime z čalúneného nábytku alebo kobercov staré nečistoty, fľaky, roztoče, dokonca aj pachy z cigaretového dymu alebo kuchyne. Po vytepovaní vás príjemne prekvapí krásna svieža vôňa a navrátenie farieb nábytku. Na tepovanie využívame čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné ku všetkým povrchom a účinne rozpúšťajú bežné škvrny.

Profesionálne služby

Na prácu využívame profesionálnešpeciálne tepovacie stroje, ktoré využívame v kombinácií s overenými čistiacimi prostriedkami. Hĺbkové tepovanie znamená, že všetky nečistoty vyčistíme až do hĺbky vlákien a následne ich pod vysokým tlakom odsajeme.

Dlhoročné skúsenosti

Samozrejme nestačí iba profesionálna technológia, neodmysliteľnou súčasťou sú aj naše dlhoročné skúsenosti. Svoje služby ponúkame už viac ako 10 rokov, vďaka čomu si bez problémov dokážeme poradiť s každou nečistotou. Pracujeme spoľahlivo a sústredíme sa na každý jeden detail.

Trvanie našej práce

Klasické hĺbkové tepovanie obvykle trvá okolo 1 – 2 hodín. Záleží to predovšetkým od veľkosti čalúneného nábytku a od úrovne znečistenia.

Viac informácií nájdete na http://www.familyclean.sk