Pre koho sú vhodné samolepiace čiarové kódy?

Ste firma alebo predajca a chcete začať používať samolepiace čiarové kódy, ale neviete, či je pre vás niečo také ako samolepiace čiarové kódy vhodné? Samolepiace čiarové kódy sa nikdy nestratia a zaručene u vás vždy nájdu uplatnenie. Či už ste len malý podnik alebo veľkoobchodník, kvalitné samolepiace čiarové kódy sa vám budú vždy hodiť.

Na čo môžete použiť samolepiace čiarové kódy?

Už niekoľkokrát ste uvažovali, že si kúpite kvalitné samolepiace čiarové kódy, ale zakaždým ste dlho váhali, či vám budú užitočné a či ich vôbec využijete? Jedným z hlavných dôvodov používania samolepiacich štítkov s čiarovým kódom sú výrobky, pre ktoré ešte čiarové kódy nie sú potrebné. Alebo je obal jednoducho už potlačený výrobcom. Aby ste sa vyhli opätovnej tlači obalov, čo predstavuje zbytočné náklady, môžete si objednať samolepiace etikety s vytlačenými kódmi EAN a nalepiť ich na jednotlivé položky.

Ako zistíte, či sú čiarové kódy kvalitné?

Plánujete si kúpiť kvalitné samolepiace čiarové kódy, ale chcete mať absolútnu istotu, že budú kvalitné a že sa vám nákup oplatí? Existuje niekoľko spôsobov, ako rozoznať kvalitný samolepiaci čiarový kód od nekvalitného. Keď si kúpite sériu naozaj kvalitných samolepiacich čiarových kódov, zistíte, že s ich skenovaním nebude žiadny problém, ale nekvalitné kódy sa budú skenovať veľmi ťažko a budete mať častejšie problémy s ich skenovaním.

Ak chcete získať kvalitné čiarové kódy, obráťte sa na spoločnosť Barcodes.sk, ktorá je členom IBN.